המטרה והערכים שלנו

מובילה את הדרך להנאה מקסימלית מהבריכה שלך

המטרה שלנו

לפתח פתרונות טכנולוגיים שיאפשרו לבעלי בריכות
ליהנות מהבריכה שלהם במינימום מאמץ

ערכי מיטרוניקס

מצוינות

אנחנו מחוייבים להשגת התוצאות הטובות ביותר עבור מיטרוניקס ולקוחותיה. אנחנו לא מסתפקים בפחות מהטוב ביותר, ממנהלים ועובדים כאחד. אנחנו עושים שימוש בחומרים והתהליכים הטובים ביותר ומוודאים שאיכות המוצרים והשירותים שלנו תהיה הגבוהה ביותר.

חדשנות ויצירתיות

התשוקה שלנו לחשיבה מרעננת ומקורית, היא הרוח שמובילה את המפרש שלנו קדימה ותורמת להובלה שלנו את שוק הבריכות וליתרון התחרותי שלנו. אנחנו מעודדים את הצוותים שלנו להתנסות ולהיות אמיצים.

אמינות והוגנות

כנות, אתיקה אישית ונאמנות לאמת ולמשחק הוגן מובילות את תהליכי קבלת ההחלטות שלנו ואת ההתנהגות שלנו בכל חלק מהעבודה שלנו. בעינינו אלה ערכי היסוד של מיטרוניקס.

עבודת צוות ושיתוף פעולה

הצלחתנו, כחברה, תלויה ביכולת שלנו להשיג מטרות יחד. אנחנו צומחים בזכות כבוד הדדי, הקשבה והערכה לכל אחד מהכשרונות והיכולות המגוונים שכל אחד ואחת מאיתנו מביא איתו.

אחריות אישית

כל אחד מאיתנו מחוייב לארגון ולהצלחה שלו, גם בתקופות מאתגרות. במיטרוניקס אנחנו נוהגים לומר "אני על זה" ואנחנו תמיד מקיימים.

התמקדות בלקוח

אנחנו רוצים להכיר ולהבין את הצרכים של הלקוחות ולהעניק להם חוויה שתעלה על הציפיות שלהם. שביעות רצונו של הלקוח נמצאת בראש סדר העדיפויות ובאה לידי ביטוי בכל דבר שמיטרוניקס עושה.