חברות הבת של מיטרוניקס

מיטרוניקס מסביב לעולם

לכל אחת מחברות הבנות שלנו יש סיפור משלה. מיטרוניקס אוסטרליה נוסדה ב2011 ומובילה את שוק הבריכות בטריטוריה שלה, שכוללת גם את ניו זילנד, דרום אסיה והאיים הפאסיפיים. הנוכחות של רובוט הדולפין שינתה את האופן שבו מנקים בריכות פרטיות וציבוריות מסביב לעולם. ב2019, השיקה מיטרוניקס אוסטרליה את מותג "Mineral Swim", שילוב בין אוזון מטוהר ו10% מינרלים מים המלח.

מיטרוניקס צפון אמריקה נוסדה ב2007 וכוללת מרכז הפצה באטלנטה ג'ורג'יה. בעקבות הצמיחה המהירה של מיטרוניקס צפון אמריקה, המשרדים עברו למיקומם הנוכחי בדולות', ג'ורג'יה. חברת הבת בצפון אמריקה תומכת בשותפים והלקוחות שלנו בארצות הברית ובקנדה.

מיטרוניקס צרפת מתבססת על מבנה MG הבינלאומית, שנוסדה בשנת 2002 ונרכשה על ידי חברת מיטרוניקס בשנת 2009. מיטרוניקס צרפת, שוכנת בעיר לה סיוטה, ומספקת פתרונות מהפכניים לתחזוקת בריכה. קטלוג המוצרים הרחב כולל רובוטים לניקוי בריכה, שמעניקים חוויה יוצאת דופן לבעלי בריכות פרטיות וציבוריות.


מאז 1972, הסיטונאית הגרמנית Bünger & Frese מציעה ללקוחותיה טכנולוגית בריכה מתקדמת, כולל רובוט דולפין לניקוי בריכה, וחלקי חילוף לבריכות בנויות. מאז שהצטרפה למיטרוניקס בשנת 2020, Bünger & Frese מחזקת את השוק הגרמני באמצעות פתרונות בריכה מחזית הטכנולוגיה.

מיטרוניקס ספרד ופורטוגל היא חברת הבת החדשה ביותר של מיטרוניקס. היא נוסדה בשנת 2020, כדי לתמוך בצרכים המתפתחים של השווקים והלקוחות באזורים אלה. מיטרוניקס פועלת בספרד ופורטוגל מאז 2012 ומספקת רובוטי דולפין לעסקים ולקוחות.

מיטרוניקס תמיד עם הפנים לעתיד. באמצעות טכנולוגיה, חדשנות, מוצרים, שירותים ופתרונות דיגיטליים שמטרתם לאפשר ללקוחות לנו לתחזק את הבריכה שלהם לאורך כל השנה ובמינימום מאמץ. הנאה מושלמת מהבריכה שלך, זאת המטרה שלנו.