יצירת סביבת עבודה מושלמת

1989

עובדי מיטרוניקס

90%

מכוח העבודה

מגיע מאזורים כפריים

120

שעות התנדבות

בשנת 2022

450

הזדמנויות עבודה מוצעות לתושבי מלכישוע

מיטרוניקס רואה בעובדיה שותפים אסטרטגיים וחלק חיוני מפעילות הליבה שלה, וכמפתח להצלחת החברה. העובדים הם אלה שגרמו לזה לקרות ואיפשרו למיטרוניקס להפוך לספקית הגדולה ביותר בעולם של מנקי בריכות רובוטיים. לכן, מיטרוניקס מחויבת לפיתוח עובדיה ולספק להם תרבות ארגונית הולמת ואחראית עם סטנדרטים גבוהים של רווחה ובריאות לטובתם. חטיבת משאבי אנוש, בשיתוף עם מנהלי קו וההנהלה הבכירה, מפקחת על כל ההיבטים של תנאי ההעסקה.

ב - Maytronics, אנו מחויבים לכבוד ההדדי ולכבוד של עובדינו על מנת לשמור על סביבת עבודה איתנה המספקת הגנה וכבוד לפרטיות ולמוניטין של העובדים. Maytronics פועלת לשמור על דיאלוג פתוח ומתמשך עם העובדים שלנו. זה כולל אפליקציה ייעודית שמעניקה לכל העובדים גישה ישירה לניהול. עובדים יכולים להגיש תלונות או שאילתות אנונימיות בכל עניין ולקבל תשובה תוך פרק זמן סביר.

העובדים שלנו

נכון לדצמבר 2022, מיטרוניקס מעסיקה כמעט 2,000 עובדים ברחבי העולם. במיטרוניקס, העובדים והמנהלים שלנו הם המרכיב החשוב והחיוני ביותר להצלחת החברה. בשנים האחרונות, שכרנו באופן רציף אנשים מוכשרים יותר, כאשר כוח העבודה שלנו הוכפל בתוך שנתיים.

קידום גיוון והזדמנות שווה

במיטרוניקס אנו אוסרים כל צורה של אפליה על בסיס גזע, צבע, דת, מין, נטייה מינית, מצב אישי, לאום, מוצא אתני, מוגבלות או גיל. העובדים שלנו הם פסיפס חברתי, כאשר אנו מציעים אפשרויות תעסוקה מגוונות בסביבת עבודה מתגמלת ומתפתחת במחקר ופיתוח, פיתוח תכניות, ניהול פרויקטים, שיווק ומכירות, תפעול, שרשרת אספקה, ייצור ועוד.

בעת גיוס עובדים חדשים מקדמת החברה איכות מגדרית, תעסוקה מאזורים כפריים, סטודנטים ובוגרי נווה מלכישוע כפי שמוסבר כאן. החברה מעסיקה גם אנשים עם מוגבלות, ופועלת עם קבוצות שונות למיקור חוץ של עובדים עם מוגבלות.

שיח תעסוקתי עם קהילות מקומיות

מתקני החברה ביזרעאל ודלתון ממוקמים באזור הצפון המרוחק של ישראל ומספקים הזדמנויות תעסוקתיות למגוון רחב של אוכלוסיות מגוונות. מעל 90% מכוח העבודה שלנו בישראל מתגורר באזורים כפריים, ואנו מחויבים לספק 40 משרות מלאות לתושבי קיבוץ יזרעאל, אשר בשנת 2022 היוו כ -2% מכוח העבודה של החברה.

יתר על כן, אנו מעודדים תרבות עבודה המבוססת על כבוד הדדי, מכובדות וכנות בין כל העובדים שלנו. אנו רואים את האחריות שלנו לצמיחה חברתית על ידי קידום גיוון והכללה בתוך כוח העבודה שלנו.

רווחת העובד ובריאותו

במיטרוניקס, אנחנו רוצים שכל עובד ידע כמה הוא חשוב. במהלך השנה, אנו חוגגים את כל החגים, מארגנים פעילויות לגיבוש צוותים ואירועי חברה, מעניקים מתנות בחגים, ימי הולדת ורגעים מרכזיים. אנו מוודאים כי כל העובדים מרוצים מעבודתם ומראים את הערכתנו לעבודתם הקשה. עם זאת, אנחנו גם רחומים כלפי בעיות אישיות, מספקים תמיכה בריאותית ונפשית, ונוכחים בזמנים הקשים.

מאז 2014, מיטרוניקס רכשה תכנית ביטוח בריאות קולקטיבית שמכסה באופן מלא את כל העובדים הקבועים. בנוסף, מיטרוניקס מתייחסת לענייני בריאות ובטיחות העובד בזהירות מירבית. בכך אנו מספקים לעובדינו הדרכות והוראות בטיחות. בנוסף, אנו מבצעים ניתוח סיכוני בטיחות בעבודה על מנת לקבוע תנאי בטיחות ביחידות הייצור ולמנוע מהם להתרחש בעתיד.

מקום בטוח להישמע בו - מספר מנגנונים הוצבו כדי שהעובדים יוכלו לשתף כל שאלה הקשורה לעבודה או להעלות חששות. עובדים יכולים ליצור קשר עם נציגי משאבי אנוש ייעודיים הממוקמים בכל מחלקה, או להגיש תלונות אנונימיות באמצעות מערכת התקשורת הפנימית של מיטרוניקס, "מקום להישמע ". מחלקת משאבי אנוש אחראית לטיפול בכל הנושאים והתלונות המועלים על ידי העובדים.

 

תכניות הכשרה ופיתוח

אנו עובדים קשה כדי להעצים את העובדים שלנו ולקדם את הפיתוח האישי והמקצועי בעבודה, על ידי מתן מגוון תכניות הכשרה ופיתוח. התכניות נעות בין הדרכות כלליות לעובדים חדשים ללא קשר לתפקידם, ועד הדרכות פרטניות על ידי יועצים חיצוניים מקצועיים למנהלים ולעובדים בכירים. יתר על כן, בנינו כמה מסלולי קידום ופיתוח עובדים, כדי ליצור מערכת שעומדת בצרכי הארגון וגם לוקחת בחשבון את היעדים והשאיפות של העובדים.

כאשר עובדים עומדים בפני פרשת דרכים בקריירה שלהם, אנו מספקים להם הדרכה אישית. עובדים, בהתאם לתנאיהם ולצורכי החברה, זכאים למלגות ולימי חופשה כדי לסיים בהצלחה את לימודיהם האקדמיים.

מיטרוניקס מספקת לעובדיה תכניות שכר המבוססות על התקדמות אישית והישגים מקצועיים. כחלק מהמדיניות שלנו שהעובדים שלנו הם המפתח להצלחה הדדית, ובמטרה לשמור על העובדים שלה, לכל העובדים מוענק בונוס על בסיס הישגי החברה שמסתכם ב -10% מהרווח הנקי שלה. ההטבה ניתנת בהתאם למדיניות השכר של החברה, כפי שאושרה על ידי הדירקטוריון.

 

תרומה לקהילות מקומיות

אנחנו מאמינים במתן גב לקהילה שמקיפה אותנו, בהתנדבות בארגונים שונים ובתרומה לעמותות שחולקות את אותם ערכים חברתיים שיש לנו כחברה. בשנתיים האחרונות תרמנו מעל 230,000 דולר לארגונים שמעצימים אנשים עם מוגבלויות ומעודדים בריאות ורווחה. יתר על כן, בשנת 2022, נידבו העובדים שלנו מעל 120 שעות באמצעות HELPI, פלטפורמת התנדבות המאפשרת לעובדים לבחור היכן וכיצד הם רוצים לבלות את שעותיהם בנתינה בחזרה לקהילה. אנו תומכים גם בעסקים חברתיים המעסיקים אוכלוסיות מוחלשות, על ידי רכישת מתנות חג לעובדים שלנו.

בחודש מרץ חגגנו את "יום המעשים הטובים", שבו עובדי מיטרוניקס התנדבו במקלטים ובבתים לנשים עם צרכים מיוחדים, חידשו וצבעו בתים, ובישלו מזון לנזקקים.

 

עמותת נווה מלכישוע

מלכישוע הוא מרכז שיקומי למבוגרים ובני נוער הממוקם בצפון ישראל. המרכז מטפל בנפגעי סמים, אלכוהול והתמכרויות אחרות ומסייע להם לחזור לחיים הרגילים כאנשים עצמאיים, ולהשתלב חברתית ובעבודה. מאז 2001, מיטרוניקס משתפת פעולה עם איגוד מלכישוע ועד היום הציעה הזדמנויות ליותר מ-450 בני נוער ומבוגרים.

בכל שנה, מיטרוניקס מכשירה ומגייסת עובדים מהמרכז, ונותנת להם "הזדמנות שנייה" בכך שהיא מאפשרת להם להשתלב בשוק העבודה. לאחר שנשכרה על ידי מיטרוניקס, החברה גם מסייעת לתושבי מלכישוע במציאת סידור מגורים באכסניות ואגודות אחרות, יחד עם נסיעות לעבודה. במסגרת שיתוף הפעולה שלנו עם עמותת מלכישוע, עובדים במיטרוניקס עוסקים במספר פעילויות במרכז, הכנות לראיונות עבודה והדרכות בנושא אינטגרציה בשוק העבודה וכן בפעילויות פנאי כגון אומנויות ויצירה, טיולי אופניים ועוד.