בטיחות מוצר

 

הבריאות והבטיחות של לקוחותינו היא מרכיב מרכזי בחזון הקיימות של מיטרוניקס. אנו מתייחסים לענייני בריאות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר של דאגה. ב - Maytronics אנו מחויבים מאוד לבטיחותם של משתמשים בבריכות שחייה וזה בא לידי ביטוי בגישה דו - כיוונית. הגישה הראשונה מתמקדת בהבטחה של מיטרוניקס כי כל מוצרי החברה בטוחים לשימוש הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות מסחריים. כדי לעמוד ביעד זה, מיטרוניקס מבטיחה סטנדרטים גבוהים של בריאות ובטיחות, יחד עם מחויבות לחרוג מעבר להתאמה המחייבת על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות מהשימוש הבטוח במנקי הבריכות הרובוטיים שלנו. הגישה השנייה מתמקדת במיטרוניקס כיצרנית של מוצרי בטיחות ספציפיים לבריכות שחייה, כגון אזעקות לבריכה וכיסויים לבריכה. אנחנו מספקים לבעלי בריכות שחייה מוצרים משלימים לשיפור הבטיחות בבריכות שחייה פרטיות וציבוריות.

בטיחות הצרכן
חשובה ביותר במוצרים שלנו

אנו מבטיחים את בטיחותם של מנקי הבריכות הרובוטיים שלנו על בסיס תקנים ותקנות בינלאומיים, המביאים בחשבון מספר היבטים של בריאות ובטיחות, כמו גם חומרים מסוכנים, מוצרים, חשמל ותאימות אלקטרומגנטית. כדי להבטיח סטנדרטיזציה של רכיבים רובוטיים, אנו משקיעים מאמצים רבים באימות אמינות ושמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר באמצעות שרשרת האספקה שלנו. כדי להשיג זאת, אנו ב - Maytronics מסייעים בשירותי ביקורת חיצוניים על מנת להבטיח סטנדרטיזציה בכל שרשרת האספקה שלנו, תוך שימוש בהוראות כגון REACH  ו - RoHS. יתר על כן, אנו מתכננים את המוצרים שלנו בצורה חדשנית המאפשרת להתאים אותם לתנאים סביבתיים קיצוניים. זה נעשה ללא כל חשש של נזק פוטנציאלי או פציעה למשתמשים.

המוצרים שלנו מיוצרים מרכיבים באיכות הגבוהה ביותר המבטיחים מניעת שריפה, התחשמלות או כל פציעה אחרת, ומעבר לדרישות מקומיות סטנדרטיות. אנו מוסמכים על ידי ISO 9001 מה שמבטיח שאנו פועלים בהתאם לנוהלי ניהול איכותיים.

אנחנו גם מתכננים את המוצרים שלנו כך שיהיו ידידותיים למשתמש עבור אנשים הסובלים מרגישות יתר אלקטרומגנטית. אחוז קטן מהאוכלוסייה רגיש מאוד לשדות אלקטרומגנטיים קלים, מצב שיכול לגרום להם להרגיש זעזועים אלקטרומגנטיים קלים בזמן השחייה. ב - Maytronics, אנו שואפים לספק לכל משתמשי הקצה שלנו את תחושת הבטיחות בזמן השימוש במוצרים שלנו. יתר על כן, אנו מעניקים חשיבות גבוהה לאבטחת המידע והגנת הפרטיות של הלקוחות. כדי להשיג הגנה זו, אנו משתמשים בטכנולוגיית הצפנת החומרה המובילה המספקת את רמת ההגנה הגבוהה ביותר על נתוני המשתמש המוטמעת במנקי הבריכות הרובוטיים שלנו. בנוסף, אנו מבצעים סקרי אבטחה על ידי מבקרים חיצוניים כדי להבטיח הגנה על נתוני הלקוחות מפני האקרים.

מוצרים עבור הבטיחות שלך

המוצרים המשלימים שלנו תורמים לחוויית בריכת שחייה בטוחה יותר. לדוגמה, אנו מספקים אזעקות לבריכה, כיסויים לבריכה ומוצרים אחרים לטיפול במים וניטורם. אזעקות הבריכה שלנו מסופקות עם מספר אמצעי בטיחות שמזהירים מפני כל פעילות לא בטוחה ויכולים להציל חיים. האזעקות נועדו לזהות נפילות מסוכנות למים בבריכות שחייה פרטיות, והתראות על אירועי טביעה בבריכות שחייה ציבוריות.

דרך נוספת בה אנו תורמים לסביבת בריכת שחייה בטוחה יותר היא באמצעות כיסויי הבריכה שלנו. מניעת טבילות או נפילות לא רצויות לבריכה אינן היתרון היחיד של הכיסויים שלנו. הם שומרים על טמפרטורת המים, יחד עם בידוד הבריכה מכל לכלוך. הדבר מצמצם את השימוש בכימיקלים לבריכה וחוסך כמות חשמל משמעותית הדרושה לחימום המים. יתר על כן, אנו גם מגבירים את הבטיחות במנועים שלנו המונעים במים המשמשים להפעלת כיסויי הבריכה שנועדו למנוע סיכונים מקורוזיה, הפסקת חשמל והתחשמלות. בנוסף, מיטרוניקס היא מפיצה של מוצרים משלימים לטיפול במים ולפיקוח באמצעות חברות הבת שלה.

אישורי מוצרים לבריאות ובטיחות

אנו מוסמכים על ידי התקינות הבאות הנוגעות לבריאות ובטיחות לקוחות

 

כימיקלים וחומרים מסוכנים

מיטרוניקס מחויבת לשימוש בטוח בכימיקלים ובחומרים מסוכנים בהתאם לתקנים ולתקנות הבאים, ומבטיחה עמידה בדרישות לאורך כל שרשרת האספקה שלה:• הצעה 65 של קליפורניה (חוק מי שתייה בטוחים וחוק אכיפה רעילה משנת 1986):

חוק בקליפורניה המחייב עסקים לספק מידע בנוגע לחשיפות משמעותיות לכימיקלים הגורמים לסרטן, פגמים מולדים או פגיעה ברבייה אחרת, ואוסר על הזרמה של כמויות משמעותיות של כימיקלים למקורות מי שתייה.


• הנחיית הגעה:


מטרת הנחיית האיחוד האירופי (EU) היא להגן על בריאות האדם והסביבה באמצעות זיהוי מוקדם של כימיקלים מסוימים. זאת, על ידי רישום, הערכה, אישור והגבלה של כל הכימיקלים המיובאים או מיוצרים באיחוד האירופי.

• הוראת RoHS:

חקיקה באיחוד האירופי המגבילה שימוש בחומרים מסוכנים בציוד חשמלי ואלקטרוני.

• NSF 50:


NSF הוא תקן אמריקאי המבטיח כי המוצרים שלנו נבדקו על ידי ארגון הסמכה עצמאי מהימן. ה - NSF 50 מעריך את הסיכונים והרעילות של כימיקלים בבריכה ודורש בדיקה של חומרים מזהמים בכימיקלים המשמשים לטיפול ולמיחזור של מערכות בריכת שחייה.עמידה בתקני איכות, תאימות אלקטרומגנטית, רדיו ובטיחות

מיטרוניקס מחויבת לתאימות אלקטרומגנטית במוצריה, ומבטיחה שהציוד מתפקד באופן משביע רצון בסביבתו האלקטרומגנטית מבלי להחדיר הפרעות אלקטרומגנטיות בלתי נסבלות. מיטרוניקס שואפת לייצר מוצרים בטוחים בהתאם לישויות הרגולטוריות הבאות:

• FCC (נציבות התקשורת הפדרלית של ארה"ב)

• הנחיות האיחוד האירופי

• תקני UL (מעבדות חתמים)

• חח״י (חברת החשמל)

• ASTM (האגודה האמריקאית לבדיקות ובטיחות חומרים)

• NFPA (איגוד לאומי להגנה מפני שריפות)

• IATA (ארגון חברות התעופה הבינלאומי)

• PSE (בטיחות מוצרים של מכשירים חשמליים וחומרים ביפן)

• CSTB (מרכז מדעי וטכני לבנייה בצרפת) NF Mark

צופים קדימה

פיתוח מוצרים חדשים לטיפול במים וניטור בבריכות שחייה. אלה יתבססו על טכנולוגיות ייחודיות ויספקו ללקוחות נתונים בזמן אמת לגבי תחזוקת הבריכה שמשיגה איזון כימי וביולוגי במי הבריכה.